Anders Niléhn

Journalistik / Marknadsföring

Telefon: +46 (0)44 23 71 80
Mobil: +46 (0)70 630 68 77
E-post: anders@agrar.nu

Chefredaktör och ansvarig utgivare för NilehnTeknik, Lantbruksnytt, Conpot och Kanarieöarna Magazine. Arbetar även som frilandsreporter / fotograf åt andra tidningar samt bedriver lantbruk och fastighetsförvaltning. Ekonomi och administration. Marknadsarbeten och försäljning.

Filip Niléhn

Lantbruk / Reporter

Telefon: +46 (0)70 614 32 84
E-post: filip@agrar.nu

Reporter och testförare för bilar och maskiner samt arbetar även med praktiskt lantbruksarbete.

Lasse Angantyr

Programledare / Reporter

Telefon: +46 (0)703-21 42 39
E-post: lasse@agrar.nu

Chef Lantbruksnytt

Marcus Carlsson

Programledare / Reporter

Telefon: +46 (0)739-18 05 05
E-post: marcus@agrar.nu

Lantbruksnytt


Maria Pettersson

Programledare / Reporter

Telefon: +46 (0)709-11 33 38
E-post: maria@agrar.nu

Lantbruksnytt

Magdalena Hallquist

Reporter Kanarieöarna Magazine

Telefon: +46 (0)703-51 81 60
E-post: magdalena@agrar.nu

Paul Baumann

IT-ansvarig / Bildproducent / Reporter

Telefon: +46 (0)738 98 47 60
E-post: paul@agrar.nu

IT-ansvarig
Bildproducent och reporter Lantbruksnytt

Marwin Gripenfrost

Bildproducent / Redigerare / Reklamproducent / IT

Telefon: +46 (0)7 606 606 70
Epost: marwin@agrar.nu

Bild- och reklamproducent Lantbruksnytt
Redigerare NilehnTeknik och Kanarieöarna Magazin


Johanna Wallin

Programledare / Reporter

Lantbruksnytt

Telefon: +46 (0)702-19 36 73
E-post: johanna@agrar.nu

Jonna Persson

Redigerare

Telefon: +46 (0)723-73 47 75
Epost: jonna@agrar.nu

Redigerare Conpot

Hannah Jutvik

Hotellansvarig Isla Bonita

Telefon: +34 616 707 103
E-post: reception@agrar.nu

Isla Bonita